Služby

Realizace interiérů

Na základě připraveného návrhu Vám dodáme a zrealizujeme zařízení Vašich administrativních, popřípadě i jiných, prostorů. Nábytek sestavíme, rozmístíme a seřídíme tak, aby byl stoprocentně funkční. Odborně vysvětlíme všechny funkce a možnosti dodaného nábytku. Úklid po montáži, odvoz obalů a ostatního odpadu je u nás samozřejmostí Vám zbude pouze se nastěhovat a začít pohodlně pracovat.

Stěhovací služby

V rámci komplexních služeb pro zákazníky poskytuje naše společnost i stěhovací služby. Po odborné konzultaci Vaší firmu odborně zabalíme, aby nedošlo k poškození. Následně vše profesionálně přemístíme a dle Vašich představ opět rozmístíme do Vašeho nového prostoru. Pokud bude třeba, odborně zlikvidujeme i staré nepotřebné věci. Těžké kusy, jako trezory, piána anebo PC racky nejsou žádný problém.

Servis a montáže

Montáž, demontáž a seřízení námi dodaného nábytku je většinou nedílnou součástí realizace každé zakázky. Servis, jak záruční, tak pozáruční, na profesionální úrovni je také samozřejmostí. Nabízíme ale i montáž a servis nábytku, který jste zakoupili jinde a nevíte si rady s jeho sestavením, popřípadě uvedením do funkčního stavu. V tomto případě jsme připraveni poskytnout odbornou konzultaci nebo montáž.

Vyhledávání produktů